Adopcja wirtualna

Możesz zostać Filantropem na odległość, a jednocześnie mieć własnego zwierzaka.

Adopcja realna

Jeśli posiadasz możliwość otoczenia opieką wybranego zwierzaka, masz dużo serca do zwierząt i dużo chęci do współpracy – z pewnością będziesz wspaniałym domem adopcyjnym. Nie czekaj, dowiedz się więcej o zasadach adopcji naszych zwierzaków.

Zobacz, jak możesz nam pomóc!

Jesteś kreatywny i przebojowy? Masz tysiące pomysłów i chcesz je zrealizować ? Dołącz do nas i wraz z nami promuj odpowiedzialną opiekę nad zwierzakami!

Dowiedz się więcej, napisz nam o sobie i swoich wyobrażeniach związanych ze współpracą. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowatorskie projekty!

Kwestowanie

Śmiało wychodzisz do ludzi? Obracasz się w szerokiej społeczności? Masz pomysł na niekonwencjonalną kwestę?

Możesz od teraz wspierać zwierzęta poprzez organizowanie kwest w szkole, w swojej okolicy lub na wybranej imprezie.

Dystrybucja ulotek

Informacja to klucz do sukcesu naszej misji. Im więcej osób wie o naszych działaniach, tym więcej dobrego razem zrobimy. Wesprzyj nas i poprzez dystrybucję materiałów informacyjnych promuj ideę, która przyciągnęła Cię w to miejsce. Przyciągnij innych, działaj, bądź aktywny!

1,5 % podatku

Ogólnopolska Fundacja dla Zwierząt posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, dlatego możesz wesprzeć jej misję przekazując półtora procent podatku. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000225394, aby Twój 1,5 % podatku obdarował uratowane zwierzęta.

Gadżety

Możesz odwiedzić zwierzęcą gadżeciarnię i kupić nasze gadżety – kubki, długopisy, smycze, kalendarzyki i mnóstwo innych rzeczy z logo fundacji oraz zabawnymi zdjęciami zwierząt. To idealna i doskonały prezent dla każdego, kogo pragniesz obdarować.

Banery

Posiadasz stronę internetową ? Prowadzisz blog ? Będziemy wdzięczni, jeśli zechcesz umieścić u siebie wybrany baner.

DAROWIZNA

Przekazanie wsparcia w formie darowizny jest prostą i szybką formą bezpośredniego wsparcia naszych działań na rzecz zwierząt. Możesz wesprzeć konkretnego zwierzaka, możesz wesprzeć projekt lub zakup leków, możesz też przekazać ogólną darowiznę, która zostanie wykorzystana na najpilniejsze potrzeby.

Darowizna ogólna

Jak jeszcze możesz pomóc

Zobacz ile jeszcze możesz dla nas zrobić. Wystarczy tylko chcieć.

Podziel się tym co masz

Zawsze możesz wysłać do nas to, co najbardziej potrzebują nasi podopieczni: kantar, uwiąz, witaminy czy derkę, a także musli czy wiadra. Lub zwykłą stajenną miotłę i porządne widły.

Nasze psy i koty nie pogardzą karmą, miską, posłaniem czy szelkami i zabawkami. Jeśli masz zbędne materiały budowlane, które możesz nam przekazać - będziemy wdzięczni!

Wykorzystaj to, kim jesteś

Jeśli jesteś fotografem i możesz wykonać sesję fotograficzną - super! Jeśli masz za dużo siana - chętnie odbierzemy! Jeśli masz drukarnię i możesz wydrukować nam materiały reklamowe - to wspaniale! Jeśli jesteś producentem telewizyjnym i chciałbyś zrobić program o naszych dzielnych kucykach - jesteśmy zwarci i gotowi! Jeśli jesteś arabskim szejkiem i chciałbyś zbudować dla naszych podopiecznych kucykowy raj na kilku hektarach - nie wahaj się!

Nie bądź obojętny

A jeśli po prostu lubisz zwierzęta ale nie masz grosza przy duszy ani chwili wolnego czasu i mieszkasz bardzo daleko od nas - pomyśl o nas ciepło, wyślij pozytywną myśl, docenimy to!

A jeśli będziesz mijał kiedyś zwierzaka, który będzie w potrzebie - nie bądź obojętny, interweniuj! To bezcenne.

Hot line Kampanii: 576-091-472

W adopcji
Darczyńców
Twoje wsparcie ma znaczenie

Dzięki Waszemu wsparciu pomogliśmy już ponad tysiącom zwierząt.

Dziękujemy!