Adopcja realna

Podaruj dom

Adoptuj

Masz warunki i chęci, aby przyjąć zwierzaka do siebie? Cieszymy się, że szukasz go właśnie u nas!

Adopcja realna

Masz warunki i chęci, aby przyjąć zwierzaka do siebie? Cieszymy się, że szukasz go właśnie u nas!

Oczekiwanie na adopcję

Musisz pamiętać, że zwierzaki które czekają u nas na adopcje często czekają już bardzo długo, a bywa, że mają za sobą przeróżne doświadczenia związane z obcowaniem z człowiekiem - lepsze i mniej dobre.

Przemyślana decyzja

To, o czym również na pewno musisz wiedzieć, to że szukamy domów na resztę ich dni. Nie na tydzień, czy miesiąc. Dlatego prosimy, aby decyzja o adopcji była bardzo przemyślana.

Potrzeba miłości

Niezależnie od tego, czy poszukujesz do adopcji kucyka, psa, kota czy lamy - wszystkie nasze zwierzęta mają ogromne serca, które bardzo potrzebują miłości i troskliwej opieki. Uwierz nam, że potrafią się cudownie odwdzięczyć!

Jak to działa

Pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru

W zależności od zwierzaka, któremu chciałbyś zapewnić dom, porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i planach związanych z danym zwierzakiem, miejscu jakie chcesz i możesz mu zapewnić, Twoich możliwościach finansowych (każdy, nawet mały pupil, to duża odpowiedzialność, również finansowa), Twoich oczekiwaniach i potrzebach (abyście byli najlepiej dobraną parą!).

W przypadku adopcji koni, pamiętaj, że kuce szukają domów, gdzie będą towarzyszami. Wszelkie użytkowanie (siodło, bryczka itd) jest wykluczone.

Skontaktuj się z nami!
Fundacja dla zwierząt

Skontaktuj się z nami

Chcesz zatem podjąć się adopcji zwierzaka? Napisz do nas: kontakt@fundacjadlazwierzat.pl i koniecznie podaj swój numer telefonu, oddzwonimy!

Hot line Kampanii: 576-091-472

W adopcji
22
Darczyńców
23000
Twoje wsparcie ma znaczenie

Dzięki Waszemu wsparciu pomogliśmy już ponad tysiącom zwierząt.

Dziękujemy!

Zwierzaki w Adopcji Realnej

Wybierz Zwierzaka

Poniżej lista zwierzaków dostępnych w Adopcji Realnej. Zobacz Wszystkie Zwierzaki.

Wspomóż nas swoją darowizną: 20 50 100 Inna