Zapasy Siana, Słomy i Owsa

Dziś, gdy jest już październik, ranki zaczynają robić się chłodne i szybciej zapada zmrok, my zaczynamy się martwić co dalej?

Za chwilę przyjdzie listopad, grudzień, na łące nie będzie już tak łatwo o siano, nie będziemy w stanie iść i nazrywać trawy dla naszych kucyków, na naszych ogrodach nie będzie już marchewki którą, siejemy a potem zrywamy i częstujemy nimi naszych podopiecznych.

Tak! To właśnie spora część naszych działaczy przynosi ze swoich przydomowych ogródków łakocie i częstuje nimi ocalone zwierzęta. Okres jesieni i Zimy każdego roku jest ciężki, dlatego już musimy zaopatrzyć się w owies, siano, słomę i choć trochę marchwi dla naszych podopiecznych.

j62f2b6eee5dd2c2.jpegOgólnopolska Fundacja dla Zwierząt Istnieje Dzięki Wam. To Wy pomagacie Nam ratować zwierzęta od śmierci, to Dzięki Wam mają one co jeść, to Dzięki Wam są pod stałą opieką weterynarza. To Wy Dajecie im szansę na życie, a my dajemy im schronienie.

W małej miejscowości na Dolnym Śląsku mieszkają gościnnie nasze kucyki, które czekają na odwiedziny.

To właśnie w tej miejscowości jest życie, które dajecie naszym braciom mniejszym.

b9e36ae169ae9ef9.jpegJeśli możesz wesprzyj naszą zrzutkę, by zima nie była okresem zmartwień o „jutro” tylko czasem w którym będziemy mogli dawać życie kolejnym potrzebującym.

ec3aff6602bba313.jpegJeśli chcesz pomóc w inny sposób, lub chcesz zadzwonić i poprostu porozmawiać, dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas! 576-091-472 lub napisz: kontakt@fundacjadlazwierzat.pl

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści Zapasy lub wysyłając Przelew bankowy z tytułem Zapasy